image
DANE FIRMY

Centrala Techniczna
BZ Sojka S.J.
ul. Kwiatkowskiego 3
39-300 Mielec

NIP: 8170003160
KRS 0000116253

nr konta bankowego: 42102049130000930200110619

Odział MIELEC

ul. Kwiatkowskiego 3
39-300 Mielec
Jak dojechać?

Godziny pracy sklepu:
Pon-Pt: godz: 8-17
Soboty: godz: 8-13

Godziny pracy serwisu:
Pon-Pt: godz: 8-16

Dział handlowy:

Łukasz Kędzior
667-942-336
lukasz@centrala-techniczna.pl

Stacjonarny:
(17) 5830877

Księgowość:

Ewa Furdyna
512-037-702
ct@centrala-techniczna.pl

Serwis:

Janusz Kawa
667-942-340
serwis@centrala-techniczna.pl

Odział RZESZÓW

ul. Przemysłowa 3
35-105 Rzeszów
Jak dojechać?

Godziny pracy sklepu:
Pon-Pt: godz: 8-17

Godziny pracy serwisu:
Pon-Pt: godz: 8-16

Dział handlowy:

Michał Kupstas
Doradca techniczny, specjalizacja, branża stolarsko-ciesielska, budowlana
604-257-281
michal.kupstas@centrala-techniczna.pl

Janusz Marek
Doradca techniczny, specjalizacja branża metalowa, budowlana
512-956-922
janusz.marek@centrala-techniczna.pl

Rafał Cynkarz
Doradca techniczny, specjalizacja branża metalowa, budowlana
690-910-520
rafal.cynkarz@centrala-techniczna.pl

Konrad Nanaszko
Doradca techniczny, specjalizacja branża metalowa, budowlana
515-077-426
konrad.nanaszko@centrala-techniczna.pl

Piotr Solarek
Doradca techniczny, specjalizacja branża metalowa, budowlana
503-149-454
piotr.solarek@centrala-techniczna.pl

Krzysztof Grzech
Doradca techniczny, specjalizacja branża metalowa, budowlana
512-957-087
krzysztof.grzech@centrala-techniczna.pl

Sprzedaż:

Izabela Broda
507-087-381
izabela.broda@centrala-technczna.pl

Serwis:

Dominik Ceglarz
515-077-422
serwisrze@centrala-techniczna.pl

Waldemar Michno
515-077-408
serwisrze@centrala-techniczna.pl